Dr.Sante Argan Hair

Колекцијата за нега на коса со Арганово масло ја хидратира и измазнува косата, ја прави сјајна, мека, еластична, лесна за расчешлување и стилизирање, ја заздравува и заштитува. Ја потхранува кожата на главата, ги смирува иритациите. Кератинот ги обновува оштетените делови и го обновува влакното одвнатре, со што го прави мазно и сјајно. Ја заштитува косата од штетното влијание на околината. Го покрива влакното со невидлив заштитен слој. Производите не содржат SLES, SLS и парабени.

Се прикажуваат сите 4 резултати