Equilibra

Италијанската компанија Equilibra е апсолутен лидер на италијанскиот пазар за природна козметика со преку 30 годишно искуство. Козметичките производи се со вискока концентрација на состојки како Алое Вера, Арган, Шеа и Бадемово масло и се наменети за лична хигиена, нега на кожата, телото, косата и лицето. Произвеодите се произведени по формули кои гарантираат висока толерантност со природни состојки и се без SLS, SLES, парабени и алергени. Сите производи се дерматолошки тестирани!

Прикажувам 1–12 од 32 резултати